MitoHACKER – NrgBOX & Reaxing ®

Wyposaż swój MitoHACKER – NrgBOX w sprzęt do ćwiczeń nerwowo-mięśniowych i innowacyjną metodę treningową, którą rewelacyjnie można połączyć z KAATSU Trening. Trenuj zmysły, popraw swoją reaktywność, zwiększ wydajność, spalaj najwięcej kalorii i zmniejsz ryzyko kontuzji.

Rewolucyjny sposób treningu, przekrocz z nami nową granicę funkcjonalnego treningu!

 

 

Reaxing jest pierwszą firmą na świecie, która opracowała metodologię szkoleń i asortyment produktów wykorzystujących technologię „Sudden Dynamic Impulse”. Trening powtórkowy jest pierwszą i unikalną metodą opartą na stopniowym uwalnianiu monitorowanych impulsów, poprzez światła, dźwięki i stymulacje dotykowe i / lub nagłe zakłócenia. Te wzorce zmuszają cię do aktywacji szybkich reakcji nerwowo-mięśniowych. Nieprzewidywalność podnosi wszystkie wyniki treningu na znacznie wyższy poziom, zarówno pod względem jakości, jak i ilości. W rezultacie poprawiają się wszystkie wyniki sportowe, aktywność metaboliczna, reakcja mięśni i niezawodność powrotu do zdrowia po urazie. Jednocześnie zmniejsza się ryzyko obrażeń.
Trening Reaxing jest wszechstronny i można go łatwo dostosować pod względem wytrzymałości i siły. Te funkcje sprawiają, że jest odpowiedni dla wszystkich.

Więcej na stronie REAXING!

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial