Czym jest fototerapia z wykorzystaniem MitoHACKER?

Jest to terapia światłem na niskim poziomie (LLLT), MitoHACKER to skuteczne urządzenie do poprawy, przyspieszenia m.in. regeneracji organizmu, rekonwalescencji po urazowej t.j. gojenia się ran i zmniejszenia lub zniwelowania bólu, stanu zapalnego czy obrzęku.

MitoHACKER to doskonałe wsparcie w kosmetologi pozwala doskonale podnieść jakość skóry oraz wspiera zwalczanie problemowe sytuacje na całym ciele. MitoHACKER tworzy dogodne środowisko do regeneracji i odbudowy naskórka, niweluje niekorzystne zmiany skórne.

Przeciw wskazania do korzystania z terapii LLLT!

Ogólnie nie zaleca się stosowania terapia światłem na niskim poziomie (LLLT) w czasie ciąży, ponieważ nie ma jeszcze wystarczających podstaw i dowodów naukowych.

W innych przypadkach, jeśli nie jesteś pewien, poproś lekarza o poradę.

Jakie są dane techniczne MitoHACKER?

– diody LED wbudowane w moduły MitoHACKER oraz system regulacji długości fali, pozwalają wykorzysta pełną moc korzyści wynikającą z fototerapii. MitoHACKER to długości fali 660 nm / 850 nm (1:1) , spektrum można dostosować 610 nm, 630 nm, 660 nm, 670 nm itp.,

– siła każdej diody LED jest dobrana tak, aby zapewnić idealne natężenie światła dla efektów biologicznych w dowolnym miejscu na ciele,

– soczewka ze specjalnym ogniskiem, jednolita i wydajna, pokrywająca wszystkie części ciała, nie drażniąc skóry. Zapewnia wysoką skupiającą moc światła z bliskiej odległości,

– wysoce energooszczędny i dostosowany do mocy fali świetlnej czerwonej i bliskiej podczerwieni, strumień świetlny MitoHACKER dokładnie pokrywa się z naszą absorpcją komórkową w tych zakresach, zapewniając maksymalne efekty w możliwie najkrótszym czasie.

W czym mi pomoże MitoHACKER?

Widmo bliskiej podczerwienie (NIR) działa:

– przeciwbólowo,
– przyspiesza krążenie,
– wspiera gojenie się mięśni i więzadeł,
– zwiększa stężenie enzymów w celu poprawy funkcjonowania organizmu,
– zwiększa funkcję mitochondriów w komórkach do produkcji trifosforanem adenozyny (ATP) – zadaniem ATP jest magazynowanie energii, a następnie dostarczanie tej energii do komórek w innych częściach ciała,
– skutecznie łagodzi objawy alergii,
– przyspiesza gojenie się oparzeń, wspierając regenerację skóry.

Widmo czerwieni:

– poprawia czynność wątroby,
– korzystne dla rozstepów,
– poprawia krążenie przynosząc ulgę w bólu,
– korzystne dla układu szkieletowego,
– korzystne dla układu sercowo – naczyniowego,
– wspomaga gojenie się ran i urazów,
– korzystny dla nerek

– zwiększa czynność wątroby,
– odświeża, odmładza skórę,
– zmniejsza blizny,
– wzmacnia zmysły,
– poprawia metabolizm żywieniowy,
– regeneruje krew,
– wspomaga regenerację mięśni.

Jak działa MitoHACKER?

– MitoHACKER na poziomie komórkowym, stymuluje komórki do generowania większej ilości energii i samoczynnej naprawy. Każda komórka ma mitochondria, które pełnią funkcję wytwarzania energii komórkowej zwanej “ATP”,

– niski poziom widzialnej czerwieni do energii promieniowania w bliskiej podczerwieni jest absorbowany przez mitochondria i przekształcany w ATP do użytku komórkowego. Ponadto proces ten tworzy łagodne utleniacze (ROS), które prowadzą do transkrypcji genów, a następnie do naprawy i leczenia komórkowego. Proces ten odblokowuje również łańcuch zatkany tlenkiem azotu (NO).  Tlenek azotu jest następnie uwalniany z powrotem do układu. Tlenek azotu jest cząsteczką wytwarzaną przez nasze ciało, aby pomóc jej 50 bilionom komórek w komunikacji między sobą poprzez przekazywanie sygnałów w całym ciele. Dodatkowo tlenek azotu pomaga rozszerzyć naczynia krwionośne i poprawić krążenie krwi – co oznacza więcej tlenu w mózgu, sercu i innych ważnych narządach.

Czy muszę chronić oczy podczas terapii z MitoHACKER?

Nie ma potrzeby używania okularów podczas korzystania z MitoHACKER, ale zalecamy, aby nie patrzeć bezpośrednio na diody LED. Wskazujemy by zamykać oczu podczas użytkowania wszystkich terapii opartych o fotobiomodulację.

Jak zwiększyć skuteczność MitoHACKER?

Zaleca się w celu optymalizacji działania MitoHARGER ekspozycji światłem na odsłonięta ciało, a u kobiet proponuje się usuniecie makijażu lecz nie jest to wymogiem.

Czy MitoHACKER jest w pełni bezpieczny?

MitoHACKER używa specjalnych długości fal, które można znaleźć w naturalnym świetle słońca. Jest urządzeniem nie inwazyjnym, należy jedynie przestrzegać protokołów czasowych których nie powinno się przekraczać.

Dlaczego nie widać bliskiego światła podczerwieni?

Widmo bliskiej podczerwieni, można jednak oglądać przez obiektyw aparat ale jest całkowicie niewidoczne dla ludzkiego oka.

 

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial