Jednostki MitoHACKER, korzystają z technologii LED, każda z diod ma 5W (wyjątek: żarówka led 2W), taka moc czyni MitoHACKER bardzo funkcjonalnym wsparciem dla terapii pro zdrowotnych w połączeniu z tradycyjnymi formami leczenia.

Liczne badania wykazują, skuteczność terapii światłem czerwonym w stanach po urazowych które wiążą się z przewlekłymi bólami, zmniejsza obrzęki oraz stany zapalne. Terapia światłem czerwonym usuwa efekt po urazowe, poprzez m.in. zwiększenie krążenia krwi i stymulowanie naturalnej regeneracji tkanek kostnych lub miękkich. 

 

Terapię jednostką MitoHACKER systematycznie stosuje utytułowany sportowiec – Jacek Tarczyło Wielokrotny Mistrz Świata w Rock’N’Rollu Akrobatycznym, poznaj opinie Jacka:

 

Jako wyczynowy zawodnik poddaję się bardzo ciężkim treningom – 7 dni w tygodniu po 2-3 godziny dziennie, oprócz tego jestem czynnym pedagogiem i szkoleniowcem. Mój czas na regenerację jest ograniczony i staram się maksymalnie go wykorzystywać. Od ponad roku z powodzeniem stosuje MitoHACKER , jestem jednym z pierwszych sportowców testujących urządzenie przed jej zaistnieniem na rynku Polskim. Muszę przyznać, że podchodziłem do zagadnienia z dystansem ale dzisiaj szczerze muszę, przyznać:

MitoHACKER skraca moją regeneracje, pozwala mi być aktywniejszy,m poprawia moje skupienie. Zakładam, że czynniki tez są również, efektem poprawy jakości snu, który zdecydowanie się poprawiał, śpię spokojnie i głębiej.

Z czystym sumieniem rekomenduje terapie przy użyciu MitoHACKER!

 

Jacek Tarczyło 

Mistrz Świata w Rock’N’Rollu Akrobatycznym

 

Podstawiamy badania które z pozycji biochemicznej opiszą reakcje do jakich dochodzi podczas terapii laserem niskiego poziomu świtała (LLLET),który wykorzystuje tą samą technologie jak MitoHACKER.

Terapia laserowa niskiego poziomu (światło) (LLLT) to szybko rozwijająca się technologia stosowana w leczeniu wielu schorzeń, które wymagają stymulacji gojenia, łagodzenia bólu i stanów zapalnych oraz przywracania funkcji. Chociaż skóra jest naturalnie wystawiona na działanie światła bardziej niż jakikolwiek inny organ, nadal dobrze reaguje na fale o czerwonej i bliskiej podczerwieni. Fotony są absorbowane przez chromofory mitochondrialne w komórkach skóry. W konsekwencji aktywowany jest transport elektronów, uwalnianie tlenku azotu adenozynotrifosforanu, przepływ krwi, wzrost reaktywnych form tlenu i różnorodne ścieżki sygnałowe. Komórki macierzyste mogą być aktywowane, co pozwala na lepszą naprawę tkanek i gojenie. W dermatologii LLLT ma korzystny wpływ na zmarszczki, blizny potrądzikowe, blizny przerosłe i gojenie oparzeń. LLLT może zmniejszyć uszkodzenie UV zarówno jako leczenie, jak i profilaktycznie. W zaburzeniach pigmentacyjnych, takich jak bielactwo, LLLT może zwiększać pigmentację poprzez stymulowanie proliferacji melanocytów i zmniejszać depigmentację poprzez hamowanie autoimmunizacji. Można również leczyć choroby zapalne, takie jak łuszczyca i trądzik. Nieinwazyjny charakter i prawie całkowity brak skutków ubocznych zachęcają do dalszych badań w dermatologii.

Powyższy tekst pochodzi z tłumaczenia badań:

Niskopoziomowa terapia laserowa (świetlna) (LLLT) na skórze: stymulowanie, gojenie, przywracanie.

 

Podsumowując, na przykładzie powyższych badań można stwierdzić, że środowisko jakie tworzy terapia światłem czerwonym i bliskiej podczerwieni, ma bardzo duży potencjał pro zdrowotny w stanach już zaistniałych, jak i w profilaktyce. Polecamy informacje w zakładce Mito – ACTIV o zadach żywieniowych i aktywności fizycznej, które wspierają nasz układ mitochondrialny.

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial