Zbuduj z nami siebie, swój biznes a może swoje przydomowe

Centrum Optymalizacji Wydajności Organizmu MitoHACKER – NrgBOX®

Łączymy nowoczesne rozwiązania i trwałe materiały, aby stworzyć funkcjonalną, wytrzymałą i estetyczną przestrzeń, dedykowaną codziennej aktywności fizycznej. Dbamy, aby nasze rozwiązania odpowiadały na potrzeby osób aktywnych, ceniących niezależność i wygodę, tak jak my.

 

 

 

Szczególnie ważna jest dla nas jakość wykonania, dlatego MitoHACKER – NrgBOX® łączy wytrzymałość i nowoczesne rozwiązania technologiczne, dając szerokie możliwości wykorzystania produktu.

Opublikowany przez NRGBOX Środa, 12 czerwca 2019

 

PARTNERZY STRATEGICZNI MitoHACKER – NrgBOX®

                      NrgBOX                                               MitoHACKER                                     Start-Sport   

 

 

TARGI FIWE 2018 W WARSZAWIE

W dniach 21-23 września wzięliśmy udział w targach Fiwe Fitness Trade Show 2018 w Warszawie, gdzie zaprezentowaliśmy nowy model NRGBOX – Arena 2. Podczas targów ogłosiliśmy partnerstwo biznesowe z Jerzym Dudkiem. W konkursie Branża Fitness Awards 2018 otrzymaliśmy nagrody w kategoriach Innowacja i Marketing. Dziękujemy za zainteresowanie oraz miłe słowa, które motywują nas do dalszych działań.

 

 

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA DLA NRGBOX

Cieszymy się, że praca całego Zespołu NRGBOX jest doceniania w kraju i zagranicą, dlatego w tym miejscu chcielibyśmy się podzielić z Wami naszymi nagrodami.

Pierwsze kroki:

Pierwszy raz zaprezentowaliśmy NRGBOX podczas Targów FIT EXPO w maju 2017 roku w Poznaniu. Jury konkursowe nagrodziło nas Złotym Medalem za innowacyjność oraz jakość.

W styczniu 2018 roku projekt NRGBOX zajął drugie miejsce w konkursie na najlepszy sportowy start up roku SPORT UP! 2018, łączący sport z biznesem. Organizatorzy mieli na celu wsparcie młodych, innowacyjnych firm oraz pomoc w zaistnieniu na rynku ze swoimi rozwiązaniami.

W kwietniu 2018 roku wzięliśmy udział w Targach StandOUT FIBO w Kolonii, gdzie otrzymaliśmy Honorowe Wyróżnienie. Było to duże przedsięwzięcie logistyczne, ale my lubimy takie wyzwania.

 

MitoHACKER – NrgBOX®

Zachowaj równowagę między pracą a życiem prywatnym, korzystając z NRGBOX. Prywatna, spersonalizowana, przydomowa siłownia dopasuje się do Twoich wymagań tworząc najlepsze warunki do treningu i odpoczynku o krok od domu.

Bez kompromisów, bez dodatkowych pomieszczeń, bez zgód budowlanych, stworzysz nową przestrzeń, która pozwoli cieszyć się treningiem przez cały rok, oszczędzając przy tym czas na podróżach do siłowni.

Postaw MitoHACKER – NrgBOX® w ogrodzie, firmie i realizuj swój plan treningowy niezależnie od warunków pogodowych.

Konfiguruj MitoHACKER – NrgBOX® według własnych potrzeb. Pomożemy Tobie w przygotowaniu koncepcji, pozwalającej osiągnąć najlepszy możliwy efekt, niezależnie od tego, czy poszukujesz tradycyjnego czy nowoczesnego rozwiązania. Skontaktuj się z nami, aby stworzyć indywidualny projekt, odpowiadający Twoim wymaganiom, dopasowujący NRGBOX® do parametrów Twojej działki.

 

 

Spersonalizuj swój MitoHACKER – NrgBOX®

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial