NormoBaric® SPORT to innowacyjne rozwiązanie łączące Komorę normobaryczną z zapleczem sportowo – regeneracyjnym, którego zadaniem jest eksplozywna stymulacja układu mitochondrialnego.

Aktywna fizycznie terapia normobaryczna, optymalizuje wydajność organizmu, wpływa regenerująco – relaksująco oraz poprawia samopoczucie a co za tym idzie – jakość życia.

 

 

NormoBaric® SPORT jest powierzchniowo przygotowana do różnych form aktywności fizycznej, w  dogodnym środowisku bezinwazyjnej terapii tlenowej opartej na podwyższonym ciśnieniu, zwiększonej ilości tlenu, wodoru i dwutlenku węgla.

 

 

Nasz rozwiązania treningowe opieramy na ponad czasowych koncepcjach takich jak:

KAATSU Trening ® korzysta z kontrolowanego przepływu krwi w ramionach i nogach celem zwiększenia korzyści płynących z treningu, wyspecjalizowane pneumatyczne pasy [KAATSU Air Bands] umieszcza się na górnej części ramion oraz nóg. Wywierają one delikatnie, bezpieczny ucisk kończyn, wywołując przytrzymanie krwi w rękach i nogach. KAATSU mogą być stosowane przez osoby uprawiające każdą dyscyplinę sportu jak i przy każdym ćwiczeniu. Wartością dodaną są walory potęgujące regenerację, skąd wskazanie stosowania KAATSU podczas sesji rehabilitacyjnych.  

Reaxing ® sprzęt do ćwiczeń nerwowo-mięśniowych i innowacyjną metodę treningową, którą rewelacyjnie można połączyć z KAATSU Trening. Trenuj zmysły, popraw swoją reaktywność, zwiększ wydajność, spalaj najwięcej kalorii i zmniejsz ryzyko kontuzji.osadzić specjalistyczny sprzęt treningowy najwyższej jakości i klasy.

 

 

To tego wszystkiego wnętrze NormoBaric®SPORT będzie doświetlone przez system oświetlenia opartego o żarówki – MitoHACKER lub nawet o jednostki panelowe EliteMax 5400W.

 

 

Jak środowisko NormoBaric® SPORT wpływa na organizm?

  • Poprawia ogólne dotlenienie wszystkich komórek ciała
  • Pomaga walczyć z depresją
  • Wspomaga rehabilitację po urazach, kontuzjach i operacjach
  • Wspiera w odchudzaniu, przyspieszając metabolizm i redukując tkankę tłuszczową
  • Zwiększa wydolność fizyczną i psychiczną  organizmu
  • Pomaga zachować piękną skórę, zdrowe włosy i paznokcie poprzez produkcję kolagenu i elastyny
  • Poprawia pamięć i koncentrację
  • Spowalnia starzenie się organizmu
  • Redukuje stany zapalne

 

Jakość i bezpieczeństwo 

 

Komora nomobaryczna – NormoBaric® SPORT spełnia wymagania krajowe pod względem p.poż, budowlanym i niskonapięciowym, posiada nadany znak  . Najnowsze technologie produkcyjne zbiorników oparte na wieloletnim doświadczeniu i kompetencji pracowników uczestniczących w procesie produkcyjnym począwszy od działu inżynieryjnego poprzez logistykę, kontrole jakości i produkcję, są gwarantem najwyższej jakości produkowanych komór normobarycznych.

 

Projektowanie i produkcja

Projektowanie i nadzór odbywa się zgodnie z zatwierdzonym systemem ISO 9001 nadzorowanym przez UDT Cert. Badania i technologia jest zgodna z normami europejskimi.

 

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial