MitoHACKING – Mitochondrial Activ System (MH.M.A.S.) – System Aktywacji Mitochondriów

 

Czym jest MitoHACKING – Mitochondrial Activ System?

MH.M.A.S. to protokoły ćwiczeń wykonywane w pomieszczeniach będących pod działaniem jednostek MitoHACKER, emitujących światło czerwone i bliskiej podczerwieni. Środowisko to pozwala m.in. zmniejszyć napięcie powierzchniowe wody organicznej, co pozwala z większą intensywnością pracować układowi mitochondrialnemu – wytwarzać ATP.

MH.A.M.S. łączy w sobie najskuteczniejsze rozwiązania i koncepcje mogące w sposób bezpieczny i naturalny optymalizować efektywność każdej zadanej formy treningu oraz wpłynąć na przyspieszenie regeneracji po wysiłkowej lub po urazowej.

Protokoły MH.M.A.S tworzone są ze światowej klasy specjalistami w swoich dziedzinach, których kierunek pokrywa się z koncepcją treningu mitochondrialnego – MitoHACKING – Mitochondrial Activ System.

Naszym strategicznym Partnerem jest Patrick McKeown – specjalista w treningach Oxygen Advantage® – Tlenowej Przewagi, czyli symulacji treningu wysokogórskiego w warunkach “nizinnych” z którym stworzyliśmy protokół MitoHACKING Oxygen Advantage® MitoHACKING – Mitochondrial Activ System.

 

 MitoHACKING Oxygen Advantage® MitoHACKING – Mitochondrial Activ System

 

MH.OA.M.A.S trening hiperkapniczno – hipoksyczny (podwyższenie poziomu CO2 , obniżenie O2 ) czyli symulowany trening wysokogórski wykonywany w środowisku wpływu jednostek MitoHACKER, emitujących światło czerwone i bliskiej podczerwieni.

I Złota zasada MitoHACKING – Mitochondrial Activ System:

 

Im więcej tlenu dociera do komórek mięśniowych i im szybciej to się dzieje, tym szybciej i wydajniej mitochondria mogą wytwarzać energię ATP.

Wspieramy dotlenienie układy mitochondrialnego poprzez budowanie wiedzy i świadomości funkcjonalnego oddychania, opartego o techniki oddechowych Oxygen Advantage®.  

.

MitoHACKING – Mitochondrial Activ System  DIET – Odżywianie Mitochondrialne 

MitoHACKING – Mitochondrial Activ System – DIET to wiedza o sposobach odżywiania komórkowego w najbardziej naukowo udowodniony sposób, prezentowane przez nas protokoły są umocowane badaniami klinicznymi. Dobraliśmy je w taki sposób by optymalizowały funkcję układu mitochondrialnego, wpływając na poprawne funkcjonowanie całego organizmu.

 

II Złota zasada MitoHACKING – Mitochondrial Activ System: 

 

Twój organizm to zespół powiązanych z sobą zależności, zachowanie ich w równowadze jest głównym zadaniem zależnym od nas samych. To my w codziennym sposobie odżywiania możemy wpłynąć na stan i kondycję naszego układu mitochondrialnego. Odżywiaj organizm w wysoko jakościowym pożywieniem i skutecznymi formami żywienia. Z świadomością, że nie zawsze co nas otacza, sprzyja w tworzeniu energii życia – ATP.

 

Dział MitoHACKING – Mitochondrial Activ System powstaje przy współpracy z uznanym w środowisku sportowym i nie tylko dietetykiem, trenerem personalnym i Specjalistą d.s. Biohackingu Fundacji Start-Sport – Przemysławem Bulskim.

 

”””””””
MitoHACKING – Activ Mitochondrial System – MEDICA – Suplementacja Mitochondrialna

Jeżeli nie jesteś w stanie dostarczyć swojemu organizmowi, wysoko jakościowego odżywienie w codziennie dostarczanym pokarmie, korzystaj z suplementacji zewnętrznej, w sposób rozsądny i świadomy.

Mito-MEDICA to dedykowane protokoły odżywienia układu mitochondrialnego ukierunkowaną suplementacją komórkową , których zadaniem jest zabezpieczenie układu mitochondrialnego, odżywienie go oraz asekuracja układu odpornościowego przed rozwojem środowiska niedogodnego do jego aktywnego funkcjonowania.

III Złota zasada MitoHACKING – Activ Mitochondrial System: 

 

Analizuj produkty suplementacji obecne na rynku, po kontem wiarygodności i zwracaj uwagę kto stoją za marką/produktem. Marketing firm opiera się na faktach naukowy i brzmi ładnie, a ty zadaj pytanie: Jak jest gwarancja, że użyte formuły, składniki są najwyższej jakości i w odpowiednim stopniu wchłaniane przez nasz organizm? 

Złota 5 Suplementacji Mitochondrialna 

Zasada „Złotej 5”

Suplementacja jest uzupełnieniem codziennej diety!

Większość ludzi odżywiających się, w oparciu o żywność wysoce przetworzoną ma deficyt składników z protokołu Złotej 5 – szczególnie w okresie jesiennio – zimowym. Każda forma wsparcia organizmu suplementacją zewnętrzną, powinna być konsultowana ze specjalistą.

 

Protokoły Mito-MEDICA powstały przy współpracy z firmą PUROMEDICA zespołem międzynarodowych specjalistów z dziedziny medycyny i sportu. W oparciu o wiedzę i doświadczenia wieloletniej praktyki klinicznej oraz wyników badań naukowych i osiągnięć sportowych, tworzy unikatowe formuły minerałów rozpuszczonych w oczyszczonej wodzie oraz witamin, enzymów i aminokwasów o bardzo wysokim stopniu przyswajalności gwarantując najwyższą skuteczność działania w organizmie człowieka. PUROMEDICA współpracuje z ekspertami polskich i zagranicznych ośrodków akademickich, sportowcami zawodowymi, kadrami olimpijskimi, lekarzami, dietetykami, specjalistami kinezjologii stosowanej, osteopatami, fizjoterapeutami, naturopraktykami, itp.

 

Pełna linia produktów PUROMEDICA na stronie BIOtopJA.pl

 

Ostrzeżenie!

Treści zawarte na stronie nie służą jakiejkolwiek formie leczenie, strona ma charakter typowo edukacyjny i promocyjny. Wszelkie zawarte na niej treści prosimy weryfikować z wykwalifikowanym personelem służby zdrowia

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial